Author: s***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Such an excellent product would repurchase all over again
Color: Redwood
Size: 2
Price: 22kr
| Material | ABS |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 3-5mm |
| Color | Pink |
| Type | Nail Art Brush Pen |
| Height | 0.7 cm |
| Length | 16.4 cm |
| Width | 0.7 cm |
| SKU | sb2305271483974230 |
Author: s***z
Date:
Review: Such an excellent product would repurchase all over again
Color: Redwood
Size: 2
Author: r***4
Date:
Review: amazing makes french top so easy
Color: Green
Size: 2
Author: r***e
Date:
Review: I like good for beginners that struggle with French tip
Color: Redwood
Size: 2
Author: v***a
Date:
Review: Nice manicure thanks to this brush!!
Color: Black
Size: 2
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.